Radio ZET

Radio Zet

Platforma video multiscreen.tv została wdrożona na serwisie internetowym radiozet.pl przez zespół IT Klienta.

Dzięki szeroko rozbudowanemu API interface system CMS został zintegrowany z multiscreen.tv na poziomie umożliwiającym korzystanie z platformy poprzez system zarządzania treścią serwisu internetowego bez konieczności korzystania z panelu administracyjnego platformy video przez redaktorów serwisu – wszystkie kategorie, Media są zarządzane z poziomu systemu CMS.

W tym przypadku nasza platforma video multiscreen.tv została zintegrowana z systemem
OS commerce EZ Publish.

Dodatkowo Radio ZET korzysta również z opcji multiscreen LIVE (transmisja na żywo) w przypadku programów „Gość Radia ZET” oraz „7 Dzień Tygodnia” prowadzonych przez Monikę Olejnik.
Na uwagę zasługuje fakt, iż praktycznie po zakończeniu transmisji player automatycznie publikuje na stronie internetowej, przetworzony w czasie rzeczywistym podczas transmisji materiał. Dzięki temu z jednej strony redaktorzy nie musza wykonywać żadnej dodatkowej odnośnie publikacji gdzie nie ma potrzeby pracy przy montażu video, a drugiej użytkownicy serwisu otrzymują niemalże natychmiast materiał video z programu.
Klienci

Aktualności

 • Multiscreen.tv poraz kolejny dla TVP.

  Zespół multiscreen.tv odpowiedzialny był za przygotowanie i obsługę serwisu internetowego, na którym realizowana była transmisja spektaklu „Daily Soup” (www.dailysoup.tvp.pl).

  23 05 2012
 • Teatr Telewizji w technologii multiscreen.tv

  Dziś o godz. 20.20 Teatr Telewizji przedstawi na żywo spektakl Teatru Współczesnego w Warszawie „Skarpetki, opus 124” w reżyserii Macieja Englerta.

  27 02 2012
 • multiscreen.tv na kolejnym portalu Grupy EUROZET.

  Nowo utworzony przez Grupę EUROZET portal www.zetnews.pl korzysta z naszej platformy multiscreen.tv

  04 05 2011


 • wersja testowa

  sprawdź co oferuje multiscreen